Blog

Zapraszamy do lektury bloga Kancelarii, w którym poruszamy ciekawe i praktyczne zagadnienia z następujących dziedzin: prawo budowlane, umowa o roboty budowlane, prawo gospodarcze, umowa deweloperska, lokalizacja inwestycji, sprawy odszkodowawcze, prawo rodzinne, prawo spadkowe. W artykułach, redagowanych przez Zespół Kancelarii, komentujemy zmiany w przepisach i najnowsze orzeczenia sądowe.

Home 1 – Team

  • 26 marca 2018
  • agnieszk4Kanc
  • Możliwość komentowania Home 1 – Team została wyłączona

 

ZESPÓŁ KANCELARII PRAWA GOSPODARCZEGO


 

RADCA PRAWNY AGNIESZKA PRZYBYLSKA

Mecenas Agnieszka Przybylska ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Jest radcą prawnym wpisaną na listę prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych we Wrocławiu (nr wpisu: WR-3414). Ukończyła studia podyplomowe z zakresu procesu inwestycyjno – budowlanego na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Zdobywała doświadczenie zawodowe w zakresie świadczenia usług prawnych na rzecz przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych we wrocławskich kancelariach, w tym w jednej z największych kancelarii prawnych w Polsce. Specjalizacje mecenas to prawo budowlane, nieruchomości oraz obsługa prawna podmiotów z branży inwestycyjno-budowlanej. Brała udział w licznych postępowaniach, w których stronami były podmioty z branży budowlanej. Świadczy pomoc prawną przy wszelkich transakcjach dotyczących obrotu nieruchomościami oraz realizacją inwestycji budowlanych. Oprócz tego oferuje kompleksowe usługi z zakresu doradztwa prawnego w imieniu nabywców nieruchomości, między innymi zajmuje się analizą i negocjowaniem warunków umów deweloperskich. Zajmuje się prawem gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa umów. W swojej praktyce zawodowej brała udział w wielu postępowaniach sądowych w sprawach gospodarczych, zajmowała się przygotowywaniem i opiniowaniem projektów umów oraz wydawała opinie prawne. Zajmuje się również reprezentacją w sprawach sądowych z zakresu prawa rodzinnego i spadkowego, w szczególności w sprawach o: rozwód, podział majątku wspólnego, ograniczenie lub pozbawienie władzy rodzicielskiej, ustalenie kontaktów z dzieckiem, ustalenie, podwyższenie lub obniżenie alimentów, stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek. Biegle włada językiem angielskim.

ADWOKAT EWELINA STAWISKA

Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała już podczas studiów pracując w kancelarii prawnej. Po odbyciu aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu złożyła egzamin adwokacki i została wpisana na listę adwokatów. Podczas odbywania aplikacji adwokackiej poszerzała swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną współpracując z wiodącą w Polsce wrocławską kancelarią prawną, specjalizującą się w sprawach cywilnych, w tym gospodarczych, świadczącą kompleksowe usługi prawne podmiotom gospodarczych oraz osobom fizycznych. Podczas wieloletniej praktyki zdobyła wiedzę i doświadczenie, które wykorzystuje świadcząc pomoc prawną swoim Klientom. Jako główne obszary swoich zainteresowań zawodowych wskazuje prawo cywilne, w tym prawo gospodarcze, prawo rodzinne, prawo zobowiązań, prawo nieruchomości oraz prawo konsumenckie. Jako swoje pasje wymienia podróże, literaturę, narciarstwo oraz taniec.