Blog

Zapraszamy do lektury bloga Kancelarii, w którym poruszamy ciekawe i praktyczne zagadnienia z następujących dziedzin: prawo budowlane, umowa o roboty budowlane, prawo gospodarcze, umowa deweloperska, lokalizacja inwestycji, sprawy odszkodowawcze, prawo rodzinne, prawo spadkowe. W artykułach, redagowanych przez Zespół Kancelarii, komentujemy zmiany w przepisach i najnowsze orzeczenia sądowe.

Home 1 – Intro

  • 30 marca 2018
  • agnieszk4Kanc
  • Możliwość komentowania Home 1 – Intro została wyłączona

PRAWO BUDOWLANE WROCŁAW


 

Specjalizacja Kancelarii Przybylska to prawo budowlane, a więc obsługa przedsiębiorstw budowlanych: wykonawców, podwykonawców, biur projektowych, a także inwestorów, kierowników budowy, inspektorów nadzoru inwestycyjnego. Świadczymy usługi reprezentacji i doradztwa podmiotom działającym w branży budowlanej na terenie miasta Wrocław oraz regionu.

Ponadto posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców w szerokim zakresie, jakim jest prawo gospodarcze.

Wykonujemy profesjonalne analizy umów deweloperskich biegle znając prawo obrotu nieruchomościami. Pomagamy w uzyskaniu decyzji o pozwoleniu na budowę, pozwoleniu na użytkowanie nieruchomości, decyzji o warunkach zabudowy.

Kancelaria prawna zajmuje się dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych, w szczególności w imieniu ofiar wypadków komunikacyjnych i ich rodzin.

Świadczymy również usługi reprezentacji w postępowaniach sądowych z zakresu prawa rodzinnego i spadkowego.